CDH53-680JC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDH53-680JC
Producator / Marca: Sumida Corporation
Descrierea produsului FIXED IND 68UH 450MA 1.21 OHM
Foi de date: CDH53-680JC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CDH53-680JC
Număr parc CDH53-680JC Producător Sumida Corporation
Descriere FIXED IND 68UH 450MA 1.21 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3091 pcs Fișa cu date CDH53-680JC.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
ecranare Unshielded Serie CDH53
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 308-1211-2
CDH53680JC
Temperatura de Operare -30°C ~ 100°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 68µH
Înălțime - așezată (Max) 0.126" (3.20mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 68µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 1.21 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 1.21 Ohm Max
Ratingul curent 450mA Curent - saturație -