HSC31DRTH-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HSC31DRTH-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Foi de date: HSC31DRTH-S93.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HSC31DRTH-S93
Număr parc HSC31DRTH-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6552 pcs Fișa cu date HSC31DRTH-S93.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 31
Numărul de poziții 62 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Caracteristici - Tip de contact Full Bellows
Materiale de contact Beryllium Copper Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contactați Finish Gold Culoare Blue
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HSC31DRTI-S734
HSC31DRTI-S734
Producători: Sullins Connector Solutions
Descriere: CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
In stoc: 6228 pcs
Descarca: HSC31DRTI-S734.pdf
RFQ
HSC31DRTH
HSC31DRTH