HSC31DRTH-S734
Prezentarea produsului
Număr parc: HSC31DRTH-S734
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Foi de date: HSC31DRTH-S734.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HSC31DRTH-S734
Număr parc HSC31DRTH-S734 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7151 pcs Fișa cu date HSC31DRTH-S734.pdf
terminare Solder Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 31
Numărul de poziții 62 Tipul de montare Through Hole
Gen Female Flansa Caracteristică Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Blue
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.031" (0.79mm)