HSC31DRES-S93
Prezentarea produsului
Număr parc: HSC31DRES-S93
Producator / Marca: Sullins Connector Solutions
Descrierea produsului CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Foi de date: HSC31DRES-S93.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HSC31DRES-S93
Număr parc HSC31DRES-S93 Producător Sullins Connector Solutions
Descriere CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6316 pcs Fișa cu date HSC31DRES-S93.pdf
terminare Solder Eyelet(s) Serie -
Citi cu voce tare Dual Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Tray Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții / Bay / Row 31
Numărul de poziții 62 Tipul de montare Panel Mount
Gen Female Flansa Caracteristică Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Contactați Finish Gold Culoare Blue
Tipul cardului Non Specified - Dual Edge Grosimea cardului 0.093" (2.36mm)