GFR12100NME
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GFR12100NME
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 1-120PF 1000V
Foi de date: GFR12100NME.pdf
Starea stocului 743 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 743 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GFR12100NME
Număr parc GFR12100NME Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 1-120PF 1000V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 743 pcs Fișa cu date GFR12100NME.pdf
Tensiune - evaluat 1000V Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia (7.92mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare User Defined
Înălțime - așezată (Max) 1.766" (44.86mm) Caracteristici Sealed
Material dielectric Glass descriere detaliata 1 ~ 120pF Trimmer Capacitor 1000V Side User Defined
Capacitate 1 ~ 120pF Tip de ajustare Side