GFR12100
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GFR12100
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 1-120PF 1000V
Foi de date: GFR12100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GFR12100
Număr parc GFR12100 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 1-120PF 1000V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1342 pcs Fișa cu date GFR12100.pdf
Tensiune - evaluat 1000V Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia (7.92mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare User Defined Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.766" (44.86mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Glass
descriere detaliata 1 ~ 120pF Trimmer Capacitor 1000V Top User Defined Capacitate 1 ~ 120pF
Tip de ajustare Top
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GFR12100NM
GFR12100NM
Producători: Sprague Goodman
Descriere: CAP TRIMMER 1-120PF 1000V