GYA22002
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GYA22002
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 2.2-22PF 100V TH
Foi de date: GYA22002.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GYA22002
Număr parc GYA22002 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 2.2-22PF 100V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19292 pcs Fișa cu date GYA22002.pdf
Tensiune - evaluat 100V Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Serie FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Polypropylene (PP)
descriere detaliata 2.2 ~ 22pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Capacitate 2.2 ~ 22pF