MS27656T15F18SA
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T15F18SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27656T15F18SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T15F18SA
Număr parc MS27656T15F18SA Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1353 pcs Fișa cu date MS27656T15F18SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL D
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume SMS27656T15F18SA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27656T15F18SAL
MS27656T15F18SAL
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
In stoc: 2546 pcs
Descarca: MS27656T15F18SAL.pdf
RFQ
MS27656T15F18SC
MS27656T15F18SC
Descriere: 8LT 18C 18#20 SKT RECP
In stoc: 1435 pcs
Descarca: MS27656T15F18SC.pdf
RFQ
MS27656T15F18SA
MS27656T15F18SA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT
Descarca: MS27656T15F18SA.pdf
MS27656T15F18SA-LC
MS27656T15F18SA-LC