MS27656T15F18SC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T15F18SC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 18C 18#20 SKT RECP
Foi de date: MS27656T15F18SC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T15F18SC
Număr parc MS27656T15F18SC Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 18C 18#20 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1435 pcs Fișa cu date MS27656T15F18SC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL D
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-42136
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27656T15F18SC
MS27656T15F18SC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
In stoc: 1039 pcs
Descarca: MS27656T15F18SC.pdf
RFQ
MS27656T15F18SB-LC
MS27656T15F18SB-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
In stoc: 1390 pcs
Descarca: MS27656T15F18SB-LC.pdf
RFQ
MS27656T15F18SLC
MS27656T15F18SLC
Descarca: MS27656T15F18SLC.pdf
MS27656T15F18SC-LC
MS27656T15F18SC-LC