MS27656T15F18PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T15F18PD
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27656T15F18PD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T15F18PD
Număr parc MS27656T15F18PD Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1803 pcs Fișa cu date MS27656T15F18PD.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume SMS27656T15F18PD
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 7.5A