8T218F28SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T218F28SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 28C 26#20 2#16 SKT RECP
Foi de date: 8T218F28SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 962 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 962 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T218F28SN
Număr parc 8T218F28SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 28C 26#20 2#16 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 962 pcs Fișa cu date 8T218F28SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-24300
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 28 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy