8T218F32PB
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T218F32PB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 32C 32#20 PIN RECP
Foi de date: 8T218F32PB.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 878 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 878 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T218F32PB
Număr parc 8T218F32PB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 32C 32#20 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 878 pcs Fișa cu date 8T218F32PB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-24306
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy