8T218F28PB-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T218F28PB-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT
Foi de date: 8T218F28PB-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 968 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 968 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T218F28PB-LC
Număr parc 8T218F28PB-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 968 pcs Fișa cu date 8T218F28PB-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 18-28
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T ambalare Bulk
Alte nume 1792-24295 Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 28
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount