8LT519B32SA
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT519B32SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 32C 32#20 SKT PLUG
Foi de date: 8LT519B32SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8LT519B32SA
Număr parc 8LT519B32SA Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 1191 pcs Fișa cu date 8LT519B32SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 19-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-20001
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy