8LT519B32PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT519B32PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Foi de date: 8LT519B32PA-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8LT519B32PA-LC
Număr parc 8LT519B32PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1429 pcs Fișa cu date 8LT519B32PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 19-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-19992 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 32
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.516" (38.51mm)