8LT519B32PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT519B32PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 32C 32#20 PIN PLUG
Foi de date: 8LT519B32PN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT519B32PN
Număr parc 8LT519B32PN Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 1249 pcs Fișa cu date 8LT519B32PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 19-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-19999
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy