8D725K61PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D725K61PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 61C 61#20 PIN J/N
Foi de date: 1.8D725K61PN.pdf2.8D725K61PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 374 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 374 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D725K61PN
Număr parc 8D725K61PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 61C 61#20 PIN J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 374 pcs Fișa cu date 1.8D725K61PN.pdf2.8D725K61PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-61 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-13961
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare -
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D725K61PN-LC
8D725K61PN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT