8D725K46SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D725K46SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
Foi de date: 1.8D725K46SN-LC.pdf2.8D725K46SN-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 393 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 393 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D725K46SN-LC
Număr parc 8D725K46SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 393 pcs Fișa cu date 1.8D725K46SN-LC.pdf2.8D725K46SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-46
Shell Material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-13958 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 46 (44 + 2 Coax)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei - Caracteristici Firewall Usage
Cuplarea materialului piuliței, placare - Diametrul piuliței de cuplare -
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2)
Contact Formă Circular Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D725K43SN-LC
8D725K43SN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT