8D725K61SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D725K61SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Foi de date: 1.8D725K61SN-LC.pdf2.8D725K61SN-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 489 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 489 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D725K61SN-LC
Număr parc 8D725K61SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 489 pcs Fișa cu date 1.8D725K61SN-LC.pdf2.8D725K61SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-61
Shell Material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-13964 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 61
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei - Caracteristici Firewall Usage
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage