8D125W43SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D125W43SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Foi de date: 1.8D125W43SN.pdf2.8D125W43SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 700 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 700 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D125W43SN
Număr parc 8D125W43SN Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 700 pcs Fișa cu date 1.8D125W43SN.pdf2.8D125W43SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-43 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-6574
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 43 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy