8D125W43SB
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D125W43SB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Foi de date: 1.8D125W43SB.pdf2.8D125W43SB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 678 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D125W43SB
Număr parc 8D125W43SB Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 678 pcs Fișa cu date 1.8D125W43SB.pdf2.8D125W43SB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-43 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-6572
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 43 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy