8D125W43SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D125W43SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 43POS INLINE
Foi de date: 1.8D125W43SA-LC.pdf2.8D125W43SA-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8D125W43SA-LC
Număr parc 8D125W43SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 43POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1065 pcs Fișa cu date 1.8D125W43SA-LC.pdf2.8D125W43SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-43
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-6571 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 43
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)