100R7-127B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R7-127B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100R7-127B
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 7POS 1.00MM 5"
Foi de date: 1.100R7-127B.pdf2.100R7-127B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 100R7-127B
Număr parc 100R7-127B Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 7POS 1.00MM 5" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS