100R6-51B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R6-51B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100R6-51B
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 6POS 1.00MM 2"
Foi de date: 1.100R6-51B.pdf2.100R6-51B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 100R6-51B
Număr parc 100R6-51B Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 6POS 1.00MM 2" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS