100R7-305B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R7-305B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 100R7-305B
Producator / Marca: Parlex Corp.
Descrierea produsului CABLE FFC 7POS 1.00MM 12"
Foi de date: 1.100R7-305B.pdf2.100R7-305B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 100R7-305B
Număr parc 100R7-305B Producător Parlex Corp.
Descriere CABLE FFC 7POS 1.00MM 12" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS