TXS2-4.5V-1
PanasonicPanasonic
TXS2-4.5V-1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXS2-4.5V-1
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Foi de date: TXS2-4.5V-1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TXS2-4.5V-1
Număr parc TXS2-4.5V-1 Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21736 pcs Fișa cu date TXS2-4.5V-1.pdf
Porniți tensiunea (Max) 3.6 VDC Opriți tensiunea (Min) 0.45 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 10VDC - Max
Serie TX-S Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Alte nume 255-5482
TXS2-4.5V-1-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 5ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Sealed - Fully descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Rating de contact (curent) 10mA Materiale de contact Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 4.5VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 405 Ohms
Puterea bobinei 50 mW Coil curent 11.1mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TXS2-L-12V
TXS2-L-12V
Producători: Panasonic
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
In stoc: 19540 pcs
Descarca: TXS2-L-12V.pdf
RFQ
TXS2-H-4.5V
TXS2-H-4.5V
Producători: Panasonic
In stoc: 5167 pcs
Descarca: TXS2-H-4.5V.pdf
RFQ
TXS2-3V
TXS2-3V
Descarca: TXS2-3V.pdf
TXS2-12V-1
TXS2-12V-1
Descriere: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Descarca:
TXS2-6V
TXS2-6V
Descarca: TXS2-6V.pdf
TXS2-9V
TXS2-9V