TXS2-H-4.5V
PanasonicPanasonic
TXS2-H-4.5V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXS2-H-4.5V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Foi de date: TXS2-H-4.5V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TXS2-H-4.5V
Număr parc TXS2-H-4.5V Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5167 pcs Fișa cu date TXS2-H-4.5V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 3.6 VDC Opriți tensiunea (Min) 0.45 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 110VDC - Max
Serie TX-S Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Alte nume 255-1897
TXS2-H-4.5V-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 5ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Sealed - Fully descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Rating de contact (curent) 1A Materiale de contact Silver (Ag), Gold (Au)
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 4.5VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 405 Ohms
Puterea bobinei 50 mW Coil curent 11.1mA