TXS2-24V-1
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TXS2-24V-1
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TXS2-24V-1
Număr parc TXS2-24V-1 Producător Panasonic
Descriere RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18829 pcs Fișa cu date
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 10VDC - Max
Serie TX-S Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tube
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C Operați timpul 5ms
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Rating de contact (curent) 10mA
Materiale de contact Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Formular de contact DPDT (2 Form C)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 8.3 kOhms Puterea bobinei 70 mW
Coil curent 2.9mA