EXB-A10P334J
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EXB-A10P334J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-A10P334J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512
Foi de date: EXB-A10P334J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-A10P334J
Număr parc EXB-A10P334J Producător Panasonic Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1017305 pcs Fișa cu date EXB-A10P334J.pdf
Tensiune - Defalcare 2512 Grosime (Max) ±200ppm/°C
Coeficientul de temperatură Bussed Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Serie EXB Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută - Putere pe element 8
Polarizare 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Putere de iesire 62.5mW
Alte nume EXBA10P334J
U7334TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului EXB-A10P334J Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Descriere extinsă 330k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512 Material de bord 10