EXB-A10P272J
PanasonicPanasonic
EXB-A10P272J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-A10P272J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 2512
Foi de date: EXB-A10P272J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-A10P272J
Număr parc EXB-A10P272J Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 753467 pcs Fișa cu date EXB-A10P272J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 2.7k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Alte nume EXBA10P272J
U7272TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 10 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) descriere detaliata 2.7k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals