EXB-A10P392J
PanasonicPanasonic
EXB-A10P392J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB-A10P392J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 2512
Foi de date: EXB-A10P392J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB-A10P392J
Număr parc EXB-A10P392J Producător Panasonic
Descriere RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 130908 pcs Fișa cu date EXB-A10P392J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Serie EXB Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 3.9k
Putere pe element 62.5mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Alte nume U7392CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 10 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) descriere detaliata 3.9k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals