ERZ-V20D270
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D270 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V20D270
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 27V 3KA DISC 20MM
Foi de date: ERZ-V20D270.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V20D270
Număr parc ERZ-V20D270 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 27V 3KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69750 pcs Fișa cu date ERZ-V20D270.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 27V Tensiunea varistorului (Min) 24V
Tensiunea varistorului (Max) 30V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume ERZV20D270
P7316
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 22V
AC Volt maxim 17V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 19J descriere detaliata 27V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 3kA Capacitate @ Frecventa 24500pF @ 1kHz