ERZ-V20D390
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D390 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V20D390
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 39V 3KA DISC 20MM
Foi de date: ERZ-V20D390.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V20D390
Număr parc ERZ-V20D390 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 39V 3KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 73389 pcs Fișa cu date ERZ-V20D390.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 39V Tensiunea varistorului (Min) 35V
Tensiunea varistorului (Max) 43V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume ERZV20D390
P7318
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 31V
AC Volt maxim 25V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 28J descriere detaliata 39V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 3kA Capacitate @ Frecventa 13800pF @ 1kHz