ERZ-V20D201
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D201 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V20D201
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM
Foi de date: ERZ-V20D201.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V20D201
Număr parc ERZ-V20D201 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75552 pcs Fișa cu date ERZ-V20D201.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 200V Tensiunea varistorului (Min) 185V
Tensiunea varistorului (Max) 225V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume ERZV20D201
P7229
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 170V
AC Volt maxim 130V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 140J descriere detaliata 200V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 1700pF @ 1kHz