ERZ-V14D911
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D911 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V14D911
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V14D911
Număr parc ERZ-V14D911 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea varistorului (tip) 910V Tensiunea varistorului (Min) 819V
Tensiunea varistorului (Max) 1.001kV Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Alte nume ERZV14D911
P7225
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 745V
AC Volt maxim 550V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 255J descriere detaliata 910V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 5kA Capacitate @ Frecventa 250pF @ 1kHz