ERZ-V14D681
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D681 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V14D681
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM
Foi de date: ERZ-V14D681.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V14D681
Număr parc ERZ-V14D681 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 115313 pcs Fișa cu date ERZ-V14D681.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 680V Tensiunea varistorului (Min) 612V
Tensiunea varistorului (Max) 748V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Alte nume ERZV14D681
P7269
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 560V
AC Volt maxim 420V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 190J descriere detaliata 680V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 5kA Capacitate @ Frecventa 320pF @ 1kHz