ERZ-V14D820
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D820 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V14D820
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM
Foi de date: ERZ-V14D820.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V14D820
Număr parc ERZ-V14D820 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 82V 6KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 171285 pcs Fișa cu date ERZ-V14D820.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 82V Tensiunea varistorului (Min) 74V
Tensiunea varistorului (Max) 90V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Alte nume ERZV14D820
P7216
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 65V
AC Volt maxim 50V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 28J descriere detaliata 82V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 6kA Capacitate @ Frecventa 3700pF @ 1kHz