ERZ-V07D101
PanasonicPanasonic
ERZ-V07D101 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V07D101
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 100V 1.75KA DISC 7MM
Foi de date: ERZ-V07D101.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V07D101
Număr parc ERZ-V07D101 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 100V 1.75KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 223438 pcs Fișa cu date ERZ-V07D101.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 100V Tensiunea varistorului (Min) 90V
Tensiunea varistorului (Max) 110V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume ERZV07D101
P7246
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 85V
AC Volt maxim 60V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 8.5J descriere detaliata 100V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.75kA Capacitate @ Frecventa 700pF @ 1kHz