ERZ-V07D220
PanasonicPanasonic
ERZ-V07D220 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V07D220
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 22V 500A DISC 7MM
Foi de date: ERZ-V07D220.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V07D220
Număr parc ERZ-V07D220 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 22V 500A DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 228350 pcs Fișa cu date ERZ-V07D220.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 22V Tensiunea varistorului (Min) 20V
Tensiunea varistorului (Max) 24V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume ERZV07D220
P7291
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 18V
AC Volt maxim 14V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 1.3J descriere detaliata 22V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 500A Capacitate @ Frecventa 3600pF @ 1kHz