ERZ-V05D470
PanasonicPanasonic
ERZ-V05D470 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V05D470
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 47V 250A DISC 5MM
Foi de date: ERZ-V05D470.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V05D470
Număr parc ERZ-V05D470 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 47V 250A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 179668 pcs Fișa cu date ERZ-V05D470.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 47V Tensiunea varistorului (Min) 42V
Tensiunea varistorului (Max) 52V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 5mm
Alte nume ERZV05D470
P7287
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 38V
AC Volt maxim 30V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 1.5J descriere detaliata 47V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Curent - Surge 250A Capacitate @ Frecventa 650pF @ 1kHz