ERG-3SJ363A
PanasonicPanasonic
ERG-3SJ363A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERG-3SJ363A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 36K OHM 3W 5% AXIAL
Foi de date: ERG-3SJ363A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERG-3SJ363A
Număr parc ERG-3SJ363A Producător Panasonic
Descriere RES 36K OHM 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 909912 pcs Fișa cu date ERG-3SJ363A.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie ERG Rezistenţă 36 kOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume ERG3SJ363A
P36KW-3TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 235°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 36 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film