ERG-3SJ391A
ERG-3SJ391A
Producători: Panasonic
Descriere: RES 390 OHM 3W 5% AXIAL
In stoc: 1016804 pcs
Descarca: ERG-3SJ391A.pdf
RFQ
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW