ERG-3SJ360A
PanasonicPanasonic
ERG-3SJ360A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERG-3SJ360A
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 36 OHM 3W 5% AXIAL
Foi de date: ERG-3SJ360A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERG-3SJ360A
Număr parc ERG-3SJ360A Producător Panasonic
Descriere RES 36 OHM 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 836532 pcs Fișa cu date ERG-3SJ360A.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie ERG Rezistenţă 36 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume ERG3SJ360A
P36W-3TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 235°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 36 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Compoziţie Metal Oxide Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ERG-3SJ360
ERG-3SJ360
Producători: Panasonic
Descriere: RES 36 OHM 3W 5% AXIAL