ELL-4GG3R3N
PanasonicPanasonic
ELL-4GG3R3N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-4GG3R3N
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 1.2A 110 MOHM
Foi de date: ELL-4GG3R3N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELL-4GG3R3N
Număr parc ELL-4GG3R3N Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 3.3UH 1.2A 110 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 418638 pcs Fișa cu date ELL-4GG3R3N.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Alte nume ELL4GG3R3N
PCD2200TR
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 110 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 110 mOhm
Ratingul curent 1.2A Curent - saturație 1.5A