ELL-4GG1R8N
PanasonicPanasonic
ELL-4GG1R8N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-4GG1R8N
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 1.8UH 1.55A 71 MOHM
Foi de date: ELL-4GG1R8N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ELL-4GG1R8N
Număr parc ELL-4GG1R8N Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 1.8UH 1.55A 71 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 361465 pcs Fișa cu date ELL-4GG1R8N.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
ecranare Shielded Serie G
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume ELL4GG1R8N
PCD2198TR
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 1.8µH
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 1.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.55A 71 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 71 mOhm
Ratingul curent 1.55A Curent - saturație 1.9A