ELL-4GG220M
PanasonicPanasonic
ELL-4GG220M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ELL-4GG220M
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 22UH 500MA 640 MOHM
Foi de date: ELL-4GG220M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ELL-4GG220M
Număr parc ELL-4GG220M Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 22UH 500MA 640 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 366076 pcs Fișa cu date ELL-4GG220M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Alte nume ELL4GG220M
PCD2209TR
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 22µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 640 mOhm Nonstandard Rezistența DC (DCR) 640 mOhm
Ratingul curent 500mA Curent - saturație 600mA