EEV-HB0G221P
PanasonicPanasonic
EEV-HB0G221P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-HB0G221P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 4V SMD
Foi de date: EEV-HB0G221P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEV-HB0G221P
Număr parc EEV-HB0G221P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 4V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 765371 pcs Fișa cu date EEV-HB0G221P.pdf
Tensiune - evaluat 4V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie HB Ripple Current @ Low Frequency 82mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume EEVHB0G221P
PCE3025TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații Automotive