EEV-HB0J470R
PanasonicPanasonic
EEV-HB0J470R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-HB0J470R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: EEV-HB0J470R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-HB0J470R
Număr parc EEV-HB0J470R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6301 pcs Fișa cu date EEV-HB0J470R.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie HB Ripple Current @ Low Frequency 46mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume PCE3028CT Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații Automotive