EEV-HA2A4R7UP
PanasonicPanasonic
EEV-HA2A4R7UP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-HA2A4R7UP
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
Foi de date: EEV-HA2A4R7UP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-HA2A4R7UP
Număr parc EEV-HA2A4R7UP Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4175 pcs Fișa cu date EEV-HA2A4R7UP.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie HA Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume EEVHA2A4R7UP
PCE3306TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4.7µF Aplicații Automotive