EEU-TA1A332B
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-TA1A332B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: EEU-TA1A332B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-TA1A332B
Număr parc EEU-TA1A332B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69341 pcs Fișa cu date EEU-TA1A332B.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie TA Ripple Current @ Low Frequency 1.84A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUTA1A332B
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 24 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 3300µF Aplicații General Purpose